KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15042091
nr 1504 2091
Etsningar
3 st, Enrique Zanartu, Kompositioner, numrerade é dárt. Signerade -63. Bildmått: 13x10 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:01:35
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
21 nov